Nasza działalność


Konsultacje dotyczące "tarczy antykryzysowej"

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkich kwestiach związanych z tzw. „tarczą antykryzysową” (ustawą o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz jej nowelizacjami). Pomożemy w szczególności w sprawach z zakresu prawa podatkowego, handlowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, karnego i wykroczeń.
 • 15.07.2016

  Komercjalizacja komiksu Nasz Przyjaciel Szatan

  Doradzaliśmy autorom komiksu Nasz Przyjaciel Szatan w stworzeniu umowy regulującej korzystanie z praw autorskich do utworu. Chodziło o to, żeby umowa z jednej strony chroniła osobiste i majątkowe prawa autorskie każdego ze współautorów, a z drugiej nie blokowała niezależnego wydania komiksu w formie książkowej (...)

  czytaj więcej

 • 4.02.2016

  Przygotowanie Regulaminów aplikacji internetowych (...)

  "Dane po warszawsku" to konkurs zorganizowany przez Fundację Tech Soup, M. St. Warszawa oraz inne podmioty. Jego celem jest realizacja polityki otwartości m.st. Warszawy, poprzez umożliwienie szerokiego dostępu do miejskich danych publicznych. Uczestnicy konkursu przygotowywali aplikacje, mające (...)

  czytaj więcej

 • 1.08.2014

  Adwokat Jakub Czarnecki autorem artykułu (...)

  Adwokat Jakub Czarnecki jest autorem artykułu pt. "Zniesławienie na forum internetowym", który ukazał się w publikacji naukowej "Wirtualne media - realne problemy" wydanej przez Obserwatorium Wolności Mediów w Polsce Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka (...)

  czytaj więcej

newsletter

Wpisz swój adres e-mail i zapisz się na nasz
darmowy newsletter. Bądź z nami na bieżąco!